Özgür ÇELEBİ

Dijital Pazarlama, Sosyal Medya,

E-ticaret ve SEO Uzmanı

HOŞGELDİNİZ

GÜNCEL HABERLER

Günümüz teknolojisinde hızla yükselen ve kullanıcılarına sayısız imkanlar sunan Sosyal Medya her geçen gün büyüdüğü gibi beraberinde getirdiği yeniliklerlede yaşamımızı kolaylaştırıyor.

 

Sosyal Medyada etkinlikler düzenleyebilirsiniz, satış yapabilirsiniz, müşterilerinize indirim promosyon duyurabilirsiniz, müşterilerinizle etkin bir şekilde iletişime geçebilirsiniz, iş ilanlarınızı takip edebilir hatta potansiyel olabilecek müşteri kitlelerinizi araştırabilirsiniz.

 

Bu sitemde Sosyal Medya, Dijital Pazarlama, E-ticaret ve SEO alanında yaptığım çalışmalarımı bulabilirsiniz. Bu profesyonel dijital medyada siz de yerinizi bulun.

Whatsapp'a Yeni güncelleme, indirdiğiniz videolara "çimdikleyerek yakınlaşma" hareketini uygulamanıza izin veriyor. Bir başka yeni seçenek ise videoları yüzen bir pencerede, aynı Youtube'da olduğu gibi açmanıza izin veriyor. Bu sayede video çalmaya devam ederken diğer WhatsApp mesajlarınıza bakabiliyorsunuz. Son olarak WhatsApp, kırpma, kısaltma gibi basit video düzenleme işlevlerini de artık destekliyor.

 

 

Yapılan Projelerden Bazıları

SOSYAL LİNKLER

Gizlilik

Şartlar

SSS

Mini Galeri

Bülten Üyeliği

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

COPYRIGHT © 2016. Her hakkı saklıdır. sosyalkure.com